O nás

Vydavatelství IN publishing group s.r.o. je mladé dynamické, ryze České vydavatelství, jehož produkty se během krátké doby rozšířily do podvědomí většiny čtenářů české republiky. Je to bezesporu tím, že tým vydavatelství tvoří profesionálové v oboru, kteří se roky pohybují napříč českými vydavatelstvími a znají dobře český mediální trh. Právě proto mohou klientům nabídnout zajímavé neokoukané projekty. Specifikem vydavatelství jsou časopisy zdarma, které ovšem tématy i zpracováním naprosto kopírují trh prodejných časopisů, jako bonus ovšem nabízejí nulovou remitendu a vysokou čtenost. Díky dokonale zpracovaným distribučním sítím mohou produkty klientům nabídnout zcela ojedinělé možnosti – časopis Moje rodina a já spolu se svými speciály přímo distribučně míří k těhotným a mladým maminkám, magazín ICE potom svou luxusní sítí uvidíte všude tam, kde se pohybuje VIP klientela.

Magazín Moje Bydlení poté využívá vybudované distribuční sítě a přidává síť prodejen s nábytkem, designová studia, sítě velkých realitních kanceláří a developerů. Samozřejmostí je u všech produktů direkt mailing – časopisy jsou přímo na adresy majitelů velkých firem, managerů, ale i zajímavých osobností kulturního a politického světa.

Portfolio

Portfolio společnosti tvoří časopisy Moje rodina a já, magazín ICE, Moje Bydlení, pravidelné speciály Těhotenství týden po týdnu, Vývoj dítěte od 0-3 let.

Inzertním klientům nabízí portfolio možnost zasáhnout jak mladé, začínající rodiny, tak zavedenou luxusní klientelu.
Zásady zpracování osobních údajů pro zákazníky IN publishing group s.r.o.